Forum Blue-King RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Aplicatie admin.

In jos

Aplicatie admin. Empty Aplicatie admin.

Mesaj Scris de Aplicatie Lun Apr 10, 2017 9:04 pm

Nume: Alex
Prenume: Razvan
Varsta:13 ani.
Oras:Focsani.
Tara:Romania.
Nick(server):Diesel[V]
Level:Level 3
Poza stats:
Biografie (sa fie full, adica din prima zi in care ati intrat pe server):Am intrat pe data de 7.04.2017 pe server.Cand am intrat am inceput sa vorbesc cu noi playerii necunoscuti si sa cresc in grad adica : Am devenit lider National Guard si helper 2 pana sa se dea wipe la ora 20:00 pe data de 10.04.2017, si acum am revenit iar cu aceeas tendinta de a lua Admin 1 si lider National Guard.
De ce crezi ca meriti sa fi admin:Dupa parerea mea eu cred ca merit functia de admin, pentru ca vreau sa incerc ceva nou, o experienta mai placuta. Imi place sa ajut player-ii cei noi, cei ce abia au intrat in lumea virtuala. Vreau sa-i indrept spre calea cea buna si sa ridicam Blue-King cat mai sus. Vreau sa imi fac noi prieteni. Am avut lider, si cred ca am experienta si pot avea si o functie mai mare.
Consideri ca indeplinesti cerintele?:Da indeplinesc cerintele.
* De ce crezi ca le indeplinesti:Pentru ca un admin trebuie sa fie curajos si serios.Eu cred ca indeplinsc aceste conditii.

Cateva atu-uri cu care poti deveni admin:Un Admin se ocupa intretinerea server-ului 50%. Acesta are grija, ca orice player nou, sa fie ajutat oricand are nevoie.
Alte precizari:Fortza Blue-King

Aplicatie
Vizitator


Sus In jos

Aplicatie admin. Empty Re: Aplicatie admin.

Mesaj Scris de Admin Lun Apr 10, 2017 9:29 pm

STATUS: ACCEPTAT
MOTIV: Felicitari!
SUGESTII: Pregateste-te sa dai test cu Danyel

Admin
Admin

Mesaje : 53
Data de înscriere : 07/04/2017

https://blue-king.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum