Forum Blue-King RPG
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Aplicatii Admin

3 participanți

In jos

Aplicatii Admin Empty Aplicatii Admin

Mesaj Scris de Admin Sam Apr 08, 2017 9:20 pm

Nume
Prenume:
Varsta:
Oras:
Tara:
Nick(server):
Level:
Poza stats:
Biografie (sa fie full, adica din prima zi in care ati intrat pe server):
De ce crezi ca meriti sa fi admin:
Consideri ca indeplinesti cerintele?:
* De ce crezi ca le indeplinesti:
Cateva atu-uri cu care poti deveni admin:
Alte precizari:



Admin
Admin

Mesaje : 53
Data de înscriere : 07/04/2017

https://blue-king.forumgratuit.ro

Sus In jos

Aplicatii Admin Empty Re: Aplicatii Admin

Mesaj Scris de destul12 Lun Apr 10, 2017 8:29 pm

APLICATIIE ADMIN


Nume: Bujor
Prenume: Florin
Varsta:17 ani.
Oras:Buzau.
Tara:Romania.
Nick(server):Gykw.
Level:Level 3
Poza stats:
Biografie (sa fie full, adica din prima zi in care ati intrat pe server):Am intrat pe data de 7.04.2017 pe server.Cand am intrat am inceput sa vorbesc cu noiipplayerii necunoscuti si sa cresc in grad adica : Am devenit lider LSPD si admin 1 pana sa se dea wipe la ora 20:00 pe data de 10.04.2017, si acum am revenit iar cu aceeas tendinta de a lua Admin 1 si lider LSPD
De ce crezi ca meriti sa fi admin:Dupa parerea mea eu cred ca merit functia de admin, pentru ca vreau sa incerc ceva nou, o experienta mai placuta. Imi place sa ajut player-ii cei noi, cei ce abia au intrat in lumea virtuala. Vreau sa-i indrept spre calea cea buna si sa ridicam Blue-King cat mai sus. Vreau sa imi fac noi prieteni. Am avut lider, si cred ca am experienta si pot avea si o functie mai mare.
Consideri ca indeplinesti cerintele?:Da.
* De ce crezi ca le indeplinesti: Pentru ca inteleg bine cu toti in mare parte. Sunt capabili si nu-si bat joc de functie. Si pentru ca am mai facut parte din aceeasi echipa si nu cred ca am gresit.

Cateva atu-uri cu care poti deveni admin:Un Admin se ocupa intretinerea server-ului 50%. Acesta are grija, ca orice player nou, sa fie ajutat oricand are nevoie. (Harnic, silitor, etc.)
Alte precizari:Ma inteleg bine cu toti in mare parte. Sunt capabili si nu-si bat joc de functie.


Ultima editare efectuata de catre destul12 in Lun Apr 10, 2017 8:40 pm, editata de 1 ori (Motiv : APLICATIE ADMIN.)

destul12

Mesaje : 2
Data de înscriere : 10/04/2017

Sus In jos

Aplicatii Admin Empty Vreau admin pentru că am făcut live-uri pe server. Și am adus player.

Mesaj Scris de AlexYT Lun Apr 10, 2017 8:40 pm

Mă cheamă AlexYT pe server.

AlexYT
Vizitator


Sus In jos

Aplicatii Admin Empty Re: Aplicatii Admin

Mesaj Scris de Admin Lun Apr 10, 2017 8:57 pm

STATUS: RESPINS/REJECT
MOTIV: Biografie este descriere personala, poza /stats obligatorie

Admin
Admin

Mesaje : 53
Data de înscriere : 07/04/2017

https://blue-king.forumgratuit.ro

Sus In jos

Aplicatii Admin Empty Re: Aplicatii Admin

Mesaj Scris de Diesel[V] Lun Apr 10, 2017 9:20 pm

Nume:Alex
Prenume:Razvan
Varsta:13 ani.
Oras:Focsani
Tara:Romania
Nick(server):Diesel[V]
Level:3
Poza stats:
Biografie (sa fie full, adica din prima zi in care ati intrat pe server):Am intrat pe data de 7.04.2017 pe server.Cand am intrat am inceput sa vorbesc cu noiplayeri necunoscuti si sa cresc in grad adica : Am devenit lider National Guardsi helper 2 pana sa se dea wipe la ora 20:00 pe data de 10.04.2017, si acum am revenit iar cu acea tendinta de a lua Admin 1 .
De ce crezi ca meriti sa fi admin:Pentru ca sunt serios dar si glumet am niste calitati aparte.
Consideri ca indeplinesti cerintele?:Da.
* De ce crezi ca le indeplinesti:Pentru ca un admin trebuie sa stie tot despre server si ce sa le zica playerilor incepatori.
Cateva atu-uri cu care poti deveni admin:Un admin sa fie pe forte proprii si sa scrie ce crede el ca e bine pentru player.
Alte precizari:Fortzaa Blue-KIng.


Diesel[V]

Mesaje : 3
Data de înscriere : 09/04/2017

Sus In jos

Aplicatii Admin Empty Aplicatie admin.

Mesaj Scris de Diesel[V] Lun Apr 10, 2017 9:22 pm

Nume:Alex
Prenume:Razvan
Varsta:13 ani.
Oras:Focsani
Tara:Romania
Nick(server):Diesel[V]
Level:3
Poza stats:Nu merge sa pui link de la poza Sad.
Biografie (sa fie full, adica din prima zi in care ati intrat pe server):Am intrat pe data de 7.04.2017 pe server.Cand am intrat am inceput sa vorbesc cu noiplayeri necunoscuti si sa cresc in grad adica : Am devenit lider National Guardsi helper 2 pana sa se dea wipe la ora 20:00 pe data de 10.04.2017, si acum am revenit iar cu acea tendinta de a lua Admin 1 .
De ce crezi ca meriti sa fi admin:Pentru ca sunt serios dar si glumet am niste calitati aparte.
Consideri ca indeplinesti cerintele?:Da.
* De ce crezi ca le indeplinesti:Pentru ca un admin trebuie sa stie tot despre server si ce sa le zica playerilor incepatori.
Cateva atu-uri cu care poti deveni admin:Un admin sa fie pe forte proprii si sa scrie ce crede el ca e bine pentru player.
Alte precizari:Fortzaa Blue-KIng.

Diesel[V]

Mesaje : 3
Data de înscriere : 09/04/2017

Sus In jos

Aplicatii Admin Empty Re: Aplicatii Admin

Mesaj Scris de Admin Lun Apr 10, 2017 9:32 pm

STATUS: ACCEPTAT
MOTIV: Felicitari!
SUGESTII: Pregateste-te sa dai test cu Denis_Jack

Admin
Admin

Mesaje : 53
Data de înscriere : 07/04/2017

https://blue-king.forumgratuit.ro

Sus In jos

Aplicatii Admin Empty Re: Aplicatii Admin

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum